ANASAYFA

TİCARİ ARABULUCULUK

ARABULUCU İRFAN GÜLŞEN

TÜKETİCİ DAVALARINDA ARABULUCULUK

İŞÇİ VE İŞVEREN DAVALARINDA ARABULUCULUK

SİTE YÖNETİM UYUŞMAZLIKLARINDA ARABULUCULUK

ARABULUCULUK MEVZUATI

İLETİŞİM

ENGLISH 

 

ARABULUCU İRFAN GÜLŞEN

                          

1986 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 1998 yılında Uluslararası Yöneticilik ve Pazarlama alanında yüksek lisans eğitimini Amerika’nın Maryland eyaletindeki Maryland Üniversitesinde tamamladı.

Bodrum Arabuluculuk'un kurucusu Arabulucu Avukat İrfan Gülşen on seneye yakın bir süre dünyanın ikinci büyük avukatlık şirketi olan Latham & Watkins uluslararası avukatlık şirketinin Washington, D.C. ofisinde şirket ön birleşmeleri konusunda çalışmıştır. Maryland Üniversitesi İşletme Fakültesinde ULUSLARARASI YÖNETİCİLİK VE ULUSLARARASI PAZARLAMA konularında yüksek lisans yapan ULUSLARARASI REKABET HUKUKU KONUSUNDA UZMAN olan İrfan Gülşen 2014 yılından bu yana avukatlık ile beraber  arabuluculuk yapmaktadır.

ARABULUCULUK HİZMETLERİ

Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Siciline kayıtlı Avukat İrfan Gülşen tarafından 2014 yılından bu yana arabuluculuk hizmetleri verilmektedir. Arabuluculuk hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız.

Arabulucu İrfan Gülşen BODRUM ARABULUCULUK MERKEZİ'nin kurucu ortaklarından olup Arabuluculuk faaliyetlerini BODRUM ARABULUCULUK MERKEZİ'nde sürdürmektedir.

TİCARİ ARABULUCULUK

Bilindiği üzere şirket uyuşmazlıklarının çoğunluğu tahkim yolu ile gideriliyordu. Ancak durum değişti. Artık Türkiye'de de tahkime alternatif olarak ARABULUCULUK SİSTEMİ getirildi.

Şirket uyuşmazlıklarında ve şirket birleşmeleri ile devralmalarında tahkim şart koşulmamış ise alternatif yol olan arabuluculuk uygulanabilir.

Şirket uyuşmazlıkları arabuluculuğa en elverişli konulardan biridir. Ayrıca tahkim ile kıyas edildiğinde çok daha ekonomik çözüm yoludur.

Kaldı ki, arabuluculukta gizlilik ilkesi nedeniyle şirketlerin tüm bilgileri arabulucu ve taraflar arasında gizli kalacaktır. Gizlilik ilkesinin taraflarca veya arabulucu tarafından bozulması halinde kanun hapis cezası düzenlemiş bulunmaktadır.

Ayrıca tahkimde hakem taraflar için bağlayıcı karar verdiği halde, arabuluculukta kararı taraf şirketler vereceğinden mahkeme ilamı hükmünde iradi bir çözüm şekli olacaktır.

Arabulucu İrfan Gülşen tarafından tamamlanan Arabuluculuk Eğitimleri:

11.11.2013 - 18.11.2013
ARABULUCULUK EĞİTİMİ - 65 saat - Başkent Üniversitesi

03.12.2016
ARABULUCULUK YENİLEME EĞİTİMİ - 8 saat - Başkent Üniversitesi

23.12.2017
ARABULUCULUK YENİLEME EĞİTİMİ - 8 saat - Başkent Üniversitesi

25.12.2017 - 27.12.2017
İŞ HUKUKUNDA ARABULUCULUK UZMANLIK EĞİTİMİ - 24 saat - Dokuz Eylül Üniversitesi

Arabulucu İrfan Gülşen İş Hukunda Arabuluculuk Uzmanlık Eğitimini 27.12.2017 tarihinde tamamlamış ve İş Hukukunda Uzman Arabulucu olarak Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı'nın Arabuluculuk Siciline kaydolmuştur.

 


bodrumarabuluculuk.com sitesi yalnızca bilgi amaçlı olup, sitede bulunan hiçbir bilgi tavsiye, reklam yada iş geliştirme amacına yönelik değildir. Sitede sunulan hiçbir bilginin içeriği yada ziyaretçilerin bu internet sitesine dayanarak gerçekleştirecekleri hiçbir hareketten ötürü sorumluluk kabul edilmez. Mevzuat sürekli değiştiği için, size sadece bir arabulucu avukat güvenebileceğiniz bilgileri verebilir.

BODRUM ARABULUCULUK
Konacık Mahallesi, Adliye Caddesi No:24/E Bodrum / Muğla - Turkey
Phone / Tel: +90 (252) 363 0409       
Cell / Cep:
+90 541 363 8373

E-mail: irfangulsen@gmail.com
Web:
www.bodrumarabuluculuk.com